fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

October 1-4, 2020 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

Videožaidimų programa

BLON kompiuterinių žaidimų programa – tradiciškai unikali savo svečiais ir žaidimų bei animacijos profesionalus vienijančiomis temomis. Kūrybingų, empatija ir istorijomis pulsuojančių žaidimų kūrėjai pasakos apie savo motyvacijas kurti, o lankytojai galės patys išmėginti daugumą demonstruojamų žaidimų bei aptarti juos su kūrėjais.

STAY

Pikselių meno nuotykių žaidimas, kurio veiksmas vyksta realiu laiku pokalbių metu, su keliais siužetais ir pabaigomis. Vyras pagrobiamas ir užrakinamas apleistame name, ir jūs vienintelis galite jį išgelbėti.

CHUCHEL

Komiškas nuotykių žaidimas, sukurtas Machinarium, Botanicula ir Samorost kūrėjų studijoje „Amanita". Kartu su plaukuotu herojumi Chuchel ir jo priešu Kekel teks įveikti įvairius iššūkius bei spręsti galvosūkius.

Forgotton Anne

Rankų darbo animacinis nuotykių žaidimas, kuriame kasdieniai objektai tampa gyvomis būtybėmis. Sukurtas studijos ThroughLine Games, žaidimo garso takelį įrašė Kopenhagos simfoninis orkestras.

Streets of Cyberworld

Strateginis kortų žaidimas, kurio veiksmas vyksta netolimoje ateityje, distopiniame „cyberpunk" pasaulyje. Žaidėjai formuoja kortų kalades pasitelkdami skirtingų grupuočių herojus ir specialius įrankius. Jų laukia įtraukianti siužetinė kampanija ir kovos su kitais žaidėjais.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir sužinokite daugiau apie animaciją ir videožaidimus.


AIRPRESS LOADED

DELAYED QUERY : /Programų aprašymai : 87efaaa0bc51d3519e15c15aafec5771 Programų aprašymai?

DELAYED QUERY : /Games : 193f364bf5506c9c12bc1206080cdab9 Games?