fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

October 1-4, 2020 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

VR Horizontai

Virtualios realybės darbai, reikalaujantys daug kūrėjų kantrybės, investicijų, turi ir gerbėjų, ir heiterių. Architektai, filmų kūrėjai, animatoriai džiaugiasi galėdami pasitelkti erdvinio vaizdo galimybes savo idėjoms perteikti. Tai nauja medija, kino kalba, leidžianti kurti visiškai naują, intymų pasaulį, tarsi ranka pasiekiamą jį stebinčiai auditorijai. Šioje programoje išvysite geriausius VR pionierių sukurtus animacinius filmus.

Aš - žmogus

2018 / Istorinis / JAV

Tai interaktyvi virtualios realybės patirtis, pristatanti istorinius pilietinių teisių judėjimo įvykius Afrikoje ir Amerikoje. Šiame VR matysite 1968 m. darbuotojų streiką ir įvykius, lėmusius Martino Liuterio Kingo Jr. žūtį.

Režisierius, scenarijaus autorius: Derek Ham

Sugrįžimas į mėnulį

2 min 10 s / 2018 / Nuotykių /JAV
Žavingo iliuzionisto, drąsios širdžių karalienės ir blogojo žaliojo žmogaus kelionė per ankstyvąjį kiną, jo magiją ir meilę. Tai interaktyvus animacinis filmas, atskleidžiantis filmo režisieriaus ir dailininko Georges Méliès kūrybiškumą.

Režisieriai: Fx Goby, Hélène Leroux
Produkcija: Nexus Studios, Google Arts and Culture, Google Doodles, Google Spotlight Stories

Angelų Takais

2018 / Lietuva

Trumpametražis animacinis 360 laipsnių virtualios realybės (VR) projektas „Angelų takais“, skambant M. K. Čiurlionio sukurtiems muzikiniams kūriniams, perkels autoriaus paveikslus į trimatę erdvę, kur dailininko kūrybą ir veikėjus sujungiantis siužetas pakvies žiūrovą pakeliauti po M. K. Čiurlionio sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau susipažinti su paveikslų veikėjais bei jų aplinka.

Režisierius: Kristina Buožytė
Prodiuseris: Vitalijus Žukas
Gamintojas: Okta, Natrix natrix, Asterman

MindPalace

10 min / 2018 / Vokietija

„SąmonėsRūmai“ („MindPalace“) yra animuota, vykstanti realiu laiku virtualios realybės patirtis, besisukanti apie mintį, kas galėtų nutikti, jeigu galėtum pasižiūrėti į savo mylimojo sąmonę. Tačiau ne tik kaip svečias, bet visiškai pasinerti į jų suvokimą. Taptų akivaizdu tai, kuo jie tiki. Nesuvaržyta ir nekontroliuojama.

Dėmesio: režisierius skaitys pranešimą apie „MindPalace“ gamybos užkulisius

Koko VR

2018 / Nuotykių

„Koko VR“ yra žaisminga patirtis, leidžianti VR vartotojams susitikti ir kartu patyrinėti mirusiųjų pasaulį.

Režisierius: Ross Haldane Stevenson
Prodiuseris: Marc Sondheimer, Kelsey Wong
Produkcija: Pixar, Magnopus, Oculus

CLOUDS

2015 / JAV

CLOUDS yra virtualios realybės dokumentinis filmas, vaizduojantis skaitmeninio meno pradininkus, dirbančius su programavimo kodu.

Režisieriai: Jonathan Minard, James George
Prodiuseris: Winslow Porter

Laisvės Kodas 13

2018 / Istorinis / Lietuva

„LAISVĖS KODAS 13“ – tai 10 minučių VR patirtis, kai žiūrovas patenka į kruvinų sausio 13-osios nakties įvykių sūkurį prie Vilniaus TV bokšto. Žiūrovas tampa aktyviu istorijos dalyviu – žurnalistu su vaizdo kamera, kurį sausio 13-osios naktį taksi automobilis atveža prie TV bokšto. Sovietų tankai artėja prie bokšto, jį supa beginkliai žmonės – interaktyvaus filmo herojus juda aplink TV bokštą, viskas aplink vyksta pagal chronologinę tos nakties įvykių seką.

Režisierius: Andrius Lekavičius
Scenarijus: Andrius Lekavičius
Prodiuseris: Bartoš Polonski
Gamintojas: „Gluk Media“, „360 laipsnių filmai“

Age of Sail

12 min / 2018 / Nuotykių / JAV

„Age of Sail“ veiksmas vyksta 1900 - aisiais atvirame vandenyne. Senas jūrininkas Viljamas Avery (įgarsino Ian McShane) dreifuoja Šiaurės Atlanto vandenyne. Kai Avery nenoriai išgelbėja Larą, paslaptingai patekusią už laivo borto, jo niūriausius jausmus netikėtai keičia viltis.

Režisierius: John Kahrs
Scenarijaus autoriai: Blaise Hemingway, Jonathan Igla, John Kahrs
Prodiuseriai: Karen Dufilho-Rosen, David Eisenmann
Produkcija: Chromosphere, Google Spotlight Stories

Jei pageidaujate sužinoti daugiau apie VR animaciją, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį (nesiųsime beverčių žinučių).


AIRPRESS LOADED

DELAYED QUERY : /VR Horizons : a49ea50299933a35c78d6ab533e1c4de VR Horizons?