fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

September 9-12, 2021 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

Fricė ir revoliucija


V (įvairaus amžiaus žiūrovams) / 1 h 26 min / 2019 / Filmas šeimai / Vokietija
Įgarsintas lietuviškai

Rytų Vokietija, 1989 m. vasara. Dvylikametė Fricė meiliai rūpinasi geriausios draugės Sofijos šuneliu Sputniku, kol Sofija su šeima vasaroja Vengrijoje. Sofijai negrįžus iš atostogų, Fricė ir Sputnikas leidžiasi jos ieškoti.
Niekas nežino, kad netrukus kris geležinė uždanga. Kai dvylikametės Fricės geriausia draugė Sofija kartu su šeima išvažiuoja atostogauti į Vengriją, ji palieka savo šunelį Sputniką Fricės globai. Fricė meiliai rūpinasi Sputniku, kuris labai ilgisi Sofijos. Ateina ruduo, laikas į mokyklą, o Sofija vis dar negrįžta. Fricei reikia susitaikyti su tuo, kad Sofija su mama liko Vengrijoje, kaip ir daugelis Rytų Vokietijos gyventojų, besitikinčių iš ten patekti į Vakarų Vokietiją. Mergaitė atsitiktinai atsiduria demonstracijoje. Ji mato, kaip areštuojami šalies gerove susirūpinę žmonės. Jų įkvėpta Fricė dabar tiksliai žino, ką daryti: ji turi žūtbūt padėti Sputnikui rasti Sofiją! Sofija jai atsiuntė atviruką iš Vakarų Vokietijos, taigi yra siūlo galas. Palaikoma klasės draugo Belo, Fricė seka paskui Sputniką stipriai saugomos sienos link.

Režisieriai: Matthias Bruhn, Ralf Kukula
Scenarijaus autoriai: Beate Völcker, Péter Palátsik
Prodiuseriai: Ralf Kukula, Richard Lutterbeck, Matthias Bruhn, Pierre Urbain, David Mouraire, Alena Vandasová, Martin Vandas, Stéphane Quinet
Gamintojai: „Balance Film”, „TrickStudio Lutterbeck”, „Doghouse Films”, „Maur Film”, „Artémis Productions”

Kiti filmai:

AIRPRESS LOADED