fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

September 8-11, 2022 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

Vaikams

Šių metų festivalyje laukia nuostabi pažintis su animacija. Kūrybinėse dirbtuvėse populiari rašytoja vaikams Kotryna Zylė papasakos, kaip kuriamos istorijos, ir atskleis savo kūrybos receptą, o rašytoja Indrė Pavilonytė ir dailininkas Martynas Pavilonis pristatys nuostabiuosius marmius. Kartu su knygų autoriais kūrybinėse dirbtuvėse dalyviai kurs autentiškus animuotus knygų viršelius GIFF formatu, naudodamiesi sustabdyto kadro technika. Režisierius Ignas Meilūnas parodoje „Matilda ir atsarginė galva" papasakos kiek daug rankų darbo įdedama į animacinius filmus. Dirbtuvėms būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/MrMKQfPzrcYXtgRE6

Edukacinių filmų programa mokykloms #

↓ Detalią programą žr. puslapio apačioje, 📍 HOFO Angaras

Šių metų BLON animacinių filmų programoje moksleiviams vyrauja pasirinkimo, atsakomybės, drąsos bei visuomenės (ne)normų temos. Priešmokyklinukus kviečiame į animacinį filmą „Vampyriukas“, 3-5 klasių mokiniai kviečiami susipažinti su „Patrakėle Marta Džein“, o vyriausieji 9-12 klasių moksleiviai kviečiami į filmą „Mano mėgstamiausias karas“ ir kitas trumpametražių animacinių filmų programas. Bilieto kaina 3 eur.asm. Būtina išankstinė registracija:

https://forms.gle/ggWse4ivsKESUxau9

Šeimos kino seansai #

↓ Detalią programą žr. puslapio apačioje, 📍 Arlekinas, HOFO Angaras

Išskirtiniai, autentiški animaciniai filmai visai šeimai. Festivalio filmų programa išsiskiria savo aukštu meniniu lygmeniu ir ugdo jaunuosius žiūrovus. Filmų programoje pamatysime filmus: „Vampyriukas“, „Jokūbas, Mimi ir kalbantys šunys“, „Nepaprasta Maronos kelionė“, „Patrakėlė Marta Džein“, „Legenda apie vilkus“. Bilieto kaina 3eur/asm.

Susitikimas su režisieriumi Ignu Meilūnu #

2021 09 11 11.30, 📍 Klaipėdos lėlių teatro edukacinis centras

Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vėžėjų g. 4) eksponuojama animacinio filmo „Matilda ir atsarginė galva“ paroda. Šeštadienį 11.30-12.30 lankytojai turės galimybę susitikti su filmo „Matilda ir atsarginė galva“ režisieriumi. Parodoje pristatomi šio žanro animacijos kūrimo užkulisiai. Filmo režisierius susitikimo metu papasakos apie tai, kiek rankų darbo įdedama į filmo kūrimą. Dalyvavimas nemokamas. Būtina registracija: https://forms.gle/7RrdeefYdv9dWB2a9

Kūrybinės dirbtuvės su Indre Pavilonyte ir Martynu Paviloniu #

2021-09-11, 11:30, 📍 Ievos Simonaitytės biblioteka

Kviečiame leistis į jaudinančius atradimus kartu su paslaptingaisiais Martvudo girios gyventojais marmiais!
Susitikime knygų visai šeimai „Marmiai“ autoriai Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis vaikams daugiau papasakos apie ypatinguosius marmius ir Martvudo girią.
Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai, pasitelkę spalvas ir skirtingas formas, galės susikurti savo asmeninį marmių pasaulį bei jį animuoti. Dirbtuvės vyks Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Dirbtuvių trukmė – iki 1,5 val., rekomenduojamas amžius – 7–12 m. vaikams. Dalyvavimas nemokamas. Būtina išankstinė registracija:

https://forms.gle/MrMKQfPzrcYXtgRE6

Vietų skaičius ribotas.

Kūrybinės dirbtuvės su Kotryna Zylė #

2021-09-11, 13:30, 📍 Ievos Simonaitytės biblioteka

Ar įmanoma šimtmečius gyvavusių sakmių siužetus perkelti į daugiabučių laiptines, troleibusų stoteles ir SMS žinučių turinį? Ar jos gali virsti siaubo istorijomis? O gal visada ir buvo? Ar sakmes sekdavo tik vaikams?

Edukacijose sužinosime, kaip atrodo knygos gimimo užkulisiai, kokių paslapčių turi autoriai, o galiausiai pagal Kotrynos Zylės istorijų gamybos receptą iškepsime po savo siaubo istoriją ir animuosime knygos viršelį, naudodamiesi sustabdyto kadro technika.
Dirbtuvės vyks Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Dirbtuvių trukmė – iki 1,5 val., rekomenduojamas amžius – 7–12 m. vaikams. Dalyvavimas nemokamas. Būtina išankstinė registracija:

https://forms.gle/MrMKQfPzrcYXtgRE6

Vietų skaičius ribotas.

Jei pageidaujate sužinoti daugiau apie animacijos užsiėmimus vaikams, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį (nesiųsime beverčių žinučių).


    AIRPRESS LOADED