fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

BLON VR

BLON virtualiosios realybės programa – tai įtempti nuotykių, dramos bei mokslinės fantastikos siužetai, provokuojantys nežemiškus pojūčius.

Pakeliaukite po skirtingus laikmečius, kartu atsidurdami jų sintezėje, pabūkite mistiškose realybės ir fantastikos kombinacijose ir dar vienoje paslaptingiausių erdvių – žmogaus sąmonės užkambariuose.

Parsisiųskite PDF brošiūrą: čia
Parodos lokacija: KKKC (Parodų rūmai)Didžioji Vandens g. 2

Bilietai išpirkti

* Žėmiau esančios rezervacijos (prie kiekvieno darbo) nėra privalomos, tačiau užsirezervavę turėsite užtikrintą vietą Jums patogiu metu. Taip nereikės gaišti laiko stovint eilėje. Viena rezervacija galioja vienam žmogui. Vėliausiai reigistracija galima 2 val. iki pageidaujamo VR filmo seanso pradžios. Mes rūpinamės Jūsų saugumu, tad padėkite mums apsaugoti Jus. Rezervacija galioja tik įsigijus bilietą ir atėjus laiku.

Partneriai:

 

Atsakymas #

N-7 / 10 min. / 2020 / nuotykių, mokslinė fantastika / JAV

Jaunas genijus išranda galingiausią pasaulyje kompiuterinę sistemą, siekdamas surasti nežemišką gyvybę. Ši VR patirtis yra viena įtraukiančios ir interaktyvios šiuolaikinių pasakų trilogijos „Teptuko legendos“ dalių.

Režisierius: SUTU
Scenarijaus autorius: SUTU
Prodiuseris: Jake Sally
Gamintojas: RYOT

Samsara #

N-12 / 21 min. / 2021 / drama / Taivanas

„Samsara“ yra gyva mokslinės fantastikos istorijos patirtis. Šiame nuotykyje žmonių rasė netolimoje ateityje visiškai sunaikina Žemės gamtą. Turime palikti Žemę ir rasti naujus namus kosmose. Po šimtmečius trunkančių kosminių kelionių perkūrėme savo DNR ir dirbtinai išsivystėme į kitą formą. Peršokome erdvės singuliarumą ir radome naują planetą, kurioje galėtume įsikurti. Praeina daugybė metų ir staiga suprantame, kad ne atkeliavome į naują pasaulį, o grįžome į Žemę kitu laiku ir kitokios gyvybės formos – protėviai dabar mus medžioja. Keletą kartų bandome palikti Žemę, bet vis grįžtame atgal. Tuomet suprantame, kad laikas yra iliuzija, o mūsų praeitis, dabartis ir ateitis –persipynusios.

Režisierius: Hsin-chien Huang
Scenarijaus autorius: Hsin-chien Huang
Prodiuserė: Saiau-Yue Tsau
Gamintojas: „Virtual and Physical Media Integration Association of Taiwan“

Kosmogonis #

N-7 / 8 min. / 2022 / mokslinė fantastika / Lenkija

Viskas, kas beliko iš Kosmogonio, kadaise puikaus roboto-inžinieriaus, yra jo kukli, sudaužyta galva. Bet vis dar įmanoma patekti į jo prisiminimus, kur atrasite keistą užmirštą pasaulį – čia mokslas ir technologijos gali izoliuoti ir sunaikinti arba susieti ir išlaisvinti. Netikėtoje instaliacijoje pristatoma animuota technologinė pasaka iš Lenkijos. Ji kels juoką ir nuostabą, į virtualią tikrovę atnešdama Lenkijos mokslinės fantastikos genijaus Stanisławo Lemo ir iliustratoriaus Danielio Mrózo viziją.

Režisierius: Paweł Szarzyński
Scenarijaus autoriai: Lauren Dubowski, Paweł Szarzyński
Prodiuserė: Marta Szarzyńska
Gamintojas: „Kinhouse“

Pristato:

Galijotas: žaidimas su tikrove #

N-12 / 25 min. / 2021 / dokumentika / Jungtinė Karalystė / Prancūzija

Apdovanojimų pelniusi VR „Galijotas: žaidimas su tikrove“ pasitelkdama nuostabą keliančią animaciją tyrinėja tikrovės ribas istorijoje apie šizofreniją ir kompiuterinių žaidimų bendruomenių galią.

Aidas (kurį įgarsino „Oskaro“ laimėtoja Tilda Swinton) veda per daugybę Galijoto tikrovių. Žmogus, metų metus praleidęs izoliuotose psichiatrijos institucijose, ryšį atranda žaisdamas kompiuterinius žaidimus su kitais žaidėjais. Per nuoširdžius dialogus, užburiančius vaizdus ir simbolines sąveikas keliaukite į daugybę pasaulių, kad sužinotumėte jaudinančią Galijoto istoriją.

Režisieriai: Barry Gene Murphy, May Abdalla
Scenarijaus autoriai: Barry Gene Murphy, May Abdalla
Prodiuseriai: May Abdalla, Anetta Jones, Kirsty Jennings, Katayoun Dibamehr, Rebecca Frankel, Liz Rozenthal, Mark Ordesky
Gamintojai: „Anagram“, „Floréal Films“

Chronos #

N-12 / 15 min / 2022 / mokslinė fantastika / Šveicarija, Lietuva

CHRONOS – tai interaktyvi VR patirtis, kurios naratyvas pagrįstas kosmine kelione. Užsidėjus VR įrangą, pateksite į metalinę aplinką, kuri primins kosminį erdvėlaivį. CHRONOS nukelia į realybę, kur kosminės kelionės yra įprastas dalykas. Pirmasis tokios kelionės etapas – kriogeninio užšaldymas-miegas.
Per užledėjusį stiklą erdvę matote nežemišką erdvę su daug miego kapsulių. Balsas sako, kad atidarytumėte savo kapsulę ir išliptumėte. Sveiki atvykę į CHRONOS.

Režisierius: Rafael Bolliger
Scenarijaus autorius: Rafael Bolliger, Andrius Lekavičius
Prodiuseris: Valentin Greutert, Andrius Lekavičius
Gamintojas: A Film Company, AL-VR

Serganti Rouzė #

N-7 / 17 min. / 2021 / drama / Taivanas

Rouzė susipyksta su savo mama. Jausdama apmaudą, kad prisakė skaudžių žodžių, Rouzė pasiryžta atsiprašyti ligoninėje dirbančios mamos. Tačiau dėl įsisiūbavusios pandemijos kelionė į ligoninę apsunksta, atsiranda pavojų. Ar pavyks Rouzei, mažai ir sergančiai mergaitei, kuri nežino kelio, susitikti su mama?

„Serganti Rouzė“ yra stopkadro animacinis darbas, kuriame jungiamos tradicinės taivanietiškų lėlių ir virtualiosios realybės technologijos.

Režisieriai: Huang Yun-Hsien, Tang Zhi-Zhong
Scenarijaus autoriai: Huang Yun-Hsien, Tang Zhi-Zhong 
Prodiuseriai: Liu Szu-Ming, Jack Huang
Gamintojai: „HTC VIVE“, „Uomo Vitruviano Corporation“, „TurnRhino Original Design Studio“

Diagnozė #

N-12 / 30 min. / 2021 / dokumentika / JAV

Šios VR patirtyje Mengtai Čang užrakina mus savo pačių prisiminimuose nuo interneto priklausomų žmonių centre. Šią įstaigą valdo psichiatrai, kai kuriuose skyriuose talkina karinis personalas. Tai perauklėti skirta vieta. Vartotojas juda interaktyvioje animuotoje VR aplinkoje – pilkais koridoriais ir kambariais, kol Mengtai atsimena jį persekiojančius smurto prisiminimus, bendraamžių spaudimą, ir indoktrinaciją.

Režisieriai: Mengtai Zhang, Lemon Guo
Scenarijaus autoriai: Mengtai Zhang, Lemon Guo
Prodiuseriai: Mengtai Zhang, Lemon Guo, Huang Yue

Visas neišsaugotas progresas pražus #

N-12 / 10 min. / 2022 / drama / Prancūzija

„Visas neišsaugotas progresas pražus“ yra melancholiška kelionė po betoninį, rūkę skendintį miestą vaiduoklį. Pagal moters, kuri atsisakė evakuotis iš gimtojo miesto po baisios katastrofos, liudijimą.

Režisierė: Mélanie Courtinat
Scenarijaus autorė: Mélanie Courtinat
Prodiuserė: Mélanie Courtinat

Budelis namie #

N-12 / 25 min. / 2020 / drama / Danija, Prancūzija, Kanada

Apie ką mąsto budelis 
vakare eidamas namo iš darbo?

Įkvėpta žymaus Carl’o Sandburg‘o eilėraščio (1922), ši VR patirtis tyrinėja pripažinimo ir dalyvavimo temas. Tai ne apie žmonių korimą, labiau apie intymų nejaukumą būti žmogumi ir apie ryšį tarp stebėtojo, žiūrovo ir dalyvio. Animuotai, įtraukiančiai patirsite penkias persipynusias istorijas, įkūnijančias kertinius momentus. VR „Budelis namie“ iš esmės atskleidžia, kad mes visi labiau panašūs, nei skiriamės ir kelia atsakomybės klausimą.

Režisieriai: Michelle ir Uri Kranot
Scenarijaus autoriai: Michelle ir Uri Kranot
Prodiuseriai: Lana Tankosa Nikolic, Katayoun Dibamehr, Avi Amar, Emmanuel-Alain Raynal, Pierre Baussaron, Marc Bertrand
Gamintojai: „Late Love Production“, „Floréal Films“, „Miyu Productions“, „National Film Board of Canada“

Popieriniai paukščiai #

N-7 / 30 min. / 2020 / muzikinė drama / Argentina

„Popieriniai paukščiai“ yra 30 min. trukmės interaktyvi istorija apie jauną muzikantą, ieškantį tikrojo įkvėpimo. Kartu su aktoriais Edu Nortonu, Archie Yatesu ir dainininke Joss Stone ši VR patirtis siūlo unikaliai interaktyvias akimirkas, kviečia jus diriguoti muziką, atverti portalus, įžiebti nematomą pasaulį ir dar daugiau.

Režisieriai: Federico Carlini, German Heller
Scenarijaus autorius: German Heller
Prodiuseriai: Averie Timm, German Heller, Federico Carlini
Gamintojas: „3DAR“

Jei pageidaujate sužinoti daugiau apie VR animaciją, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį (nesiųsime beverčių žinučių).


    AIRPRESS LOADED

    DELAYED QUERY : /Programmes : 05b6a1a094a3f2656136f19b43b9ade6 Programmes?

    DELAYED QUERY : /VR : 4ff20973b52916bee8b17a5ae3c462bf VR?