fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

October 1-4, 2020 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

Fricė ir revoliucija

V (Įvairaus amžiaus žiūrovams) / 1 h 26 min / 2019 / Filmas šeimai / Vokietija
Subtitrai: ----

Rytų Vokietija, 1989 m. Dvylikametė Fricė meiliai rūpinasi savo geriausios draugės Sofijos šuneliu Sputniku, kol Sofija su šeima vasaroja Vengrijoje. Sofijai negrįžus iš atostogų, Fricė ir Sputnikas leidžiasi jos ieškoti.
Rytų Vokietija, 1989 m. Vasara. Niekas nežino, kad netrukus kris geležinė uždanga. Kai dvylikametės Fricės geriausia draugė Sofija kartu su šeima išvažiuoja atostogauti į Vengriją, ji palieka savo šunelį Sputniką Fricės globai. Fricė meiliai rūpinasi Sputniku, kuris labai ilgisi Sofijos. Ateina ruduo, laikas į mokyklą, o Sofija vis dar negrįžo. Fricei reikia susitaikyti su faktu, kad Sofija su mama liko Vengrijoje, kaip daugelis Rytų Vokietijos gyventojų, besitikinčių iš ten patekti į Vakarų Vokietiją. Sofija atsitiktinai atsiduria demonstracijoje. Ji mato, kaip areštuojami šalies gerove susirūpinę žmonės. Jų įkvėpta Fricė dabar tiksliai žino, ką daryti: ji turi padėti Sputnikui rasti Sofiją, nepaisant nieko! Sofija jai atsiuntė atviruką iš Vakarų Vokietijos, taigi yra siūlo galas. Palaikoma klasės draugo Belo, ji seka Sputniką link stipriai saugomos sienos.
Tai istoriškai tikslus ir autentiškas animacinis filmas visai šeimai, iki smulkmenų atkuriantis 1989 m. taikios revoliucijos atmosferą, matomą iš vaiko perspektyvos. Ši smagi ir jaudinanti istorija apie sienos griūtį ir visus žmones, kurie buvo tokie drąsūs, kad pakeitė pasaulio istoriją, ilgam išliks atminty tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Režisieriai: Matthias Bruhn, Ralf Kukula
Scenarijaus autoriai: Beate Völcker, Péter Palátsik
Prodiuseriai: Ralf Kukula, Richard Lutterbeck, Matthias Bruhn, Pierre Urbain, David Mouraire, Alena Vandasová, Martin Vandas, Stéphane Quinet
Gamintojas: Balance Film, TrickStudio Lutterbeck, Doghouse Films, Maur Film, Artémis Productions

Kiti filmai:

AIRPRESS LOADED