Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

April 11-14 2019 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

Repertuaras

Ketvirtadienis

  • Ernestas ir Selestina žiemą 10:00-10:50 · V / 48 min / Animacija, nuotykių / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    10:00 - 10:50
  • Ranka pieštos animacijos kūrybinės dirbtuvės 11:00-13:30 · Ranka pieštos animacijos kūrybinės dirbtuvės vaikams nuo 8 metų
    11:00 - 13:30
  • Tito ir paukščiai 11:30-12:45 · N-7 / 1 h 13 min / Nuotykių drama / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    11:30 - 12:45
  • Bokštas 14:00-15:20 · N-7 / 1 h 20 min / Animacija / Subtitrai: lietuvių kalba
    14:00 - 15:20
  • Naujoji banga 17:00-18:00 · Algoritmais, MoCap, sistemų mokymusi, realaus laiko varikliais paremta animacija
    17:00 - 18:00
  • Lietuviški animaciniai filmai 19:00-19:45 · Festivalio atidarymas
    19:00 - 19:45

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Ketvirtadienis

  • Ernestas ir Selestina žiemą 10:00-10:50 · V / 48 min / Animacija, nuotykių / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    10:00 - 10:50
  • Tito ir paukščiai 11:30-12:45 · N-7 / 1 h 13 min / Nuotykių drama / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    11:30 - 12:45
  • Bokštas 14:00-15:20 · N-7 / 1 h 20 min / Animacija / Subtitrai: lietuvių kalba
    14:00 - 15:20

Penktadienis

  • Gordonas ir Padė 10:00-11:05 · V / 1 h 5 min / Fantastinė animacija / Įgarsinta lietuviškai
    10:00 - 11:05
  • Kapitonas Mortenas ir karalienė Vorė 11:30-12:50 · V / 1 h 20 min / Subtitrai: lietuvių kalba
    11:30 - 12:50
  • Funan 14:00-15:25 · N-13 / 1 h 24 min / Subtitrai: lietuvių, anglų kalba
    14:00 - 15:25
  • Maitintoja 18:30-20:05 · N-13 / 1 h 34 min / Drama / Subtitrai: lietuvių kalba
    18:30 - 20:05
  • Rubenas Brandtas, Kolekcininkas 20:10-21:45 · N-18 / 1 h 36 min / Mistinis trileris / Subtitrai: lietuvių kalba
    20:10 - 21:45

Šeštadienis

  • Tito ir paukščiai 10:00-11:15 · N-7 / 1 h 13 min / Nuotykių drama / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    10:00 - 11:15
  • Ernestas ir Selestina žiemą 11:30-12:20 · V / 48 min / Animacija, nuotykių / Gyvas įgarsinimas lietuviškai su Klaipėdos dramos teatro aktoriais
    11:30 - 12:20
  • Tas nuostabus pyragas! 13:00-13:45 · N-13 / 44 min / Lėlinė animacija / Subtitrai: lietuvių, anglų kalba
    13:00 - 13:45
  • Bokštas 14:00-15:20 · N-7 / 1 h 20 min / Animacija / Subtitrai: lietuvių kalba
    14:00 - 15:20
  • Dar viena gyvenimo diena 17:00-18:25 · N-13 / 1 h 26 min / Animacija, biografinis / Subtitrai: lietuvių, anglų kalba
    17:00 - 18:25

Sekmadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • Konkursinė programa 15:30-17:10 · Geriausi trumpo metro animacijos darbai iš Baltijos-Šiaurės šalių.
    15:30 - 17:10
  • Naujoji banga 17:30-18:30 · Algoritmais, MoCap, sistemų mokymusi, realaus laiko varikliais paremta animacija. Po peržiūros -pokalbis
    17:30 - 18:30

Šeštadienis

Sekmadienis

Penktadienis

  • VR Horizontai 14:00-19:00 · Šioje programoje išvysite geriausius VR pionierių sukurtus animacinius filmus.
    14:00 - 19:00

Šeštadienis

Penktadienis

  • Videožaidimų programa 14:00-19:00 · Išmėginkite konferencijoje demonstruojamus žaidimus, aptarkite juos su kūrėjais.
    14:00 - 19:00

Šeštadienis

  • Videožaidimų programa 10:00-19:00 · Išmėginkite konferencijoje demonstruojamus žaidimus, aptarkite juos su kūrėjais.
    10:00 - 19:00
No events available!
AIRPRESS LOADED