fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

CRE animacijos talentai

„CRE Animacijos talentai“ skirti reklamuoti ir alternatyviai platinti jaunųjų talentų filmus iš Centrinės ir Rytų Europos. Juos kasmet atrenka Centrinės ir Rytų Europos regiono kino festivalių programų sudarytojai, vėliau šis rinkinys pristatomas animacijos festivaliuose visame pasaulyje.

Rinkinys pristato geriausius kiekvienų metų studentų ir debiutuojančių menininkų filmus profesionalams ir plačiajai visuomenei. Rinkinio tikslas – ypatingi talentai, kurių darbai žada sėkmingas karjeras ateityje. Šiuo projektu siekiama rinkinį pristatyti atrinktuose Europos animacijos festivaliuose ir atkreipti dėmesį į naujus talentus bei suvesti juos su patyrusiais tarptautiniais prodiuseriais.

Arka #

Kroatija / 14 min. 41 sek.

Jūromis plaukia milžiniškas transatlantinis kruizinis laivas.

Režisierius: Natiko Stipančev

#lenkių_pasipriešinimas #

Lenkija / 8 min. 17 sek.

Animuotas protestas, kurį per 48 valandas sukūrė 49 animatoriai kaip atsaką į Konstitucinio teismo nutarimą dėl aborto draudimo Lenkijoje.

Sujaudinti ir palūžę dėl situacijos šalyje, mes, Lodzės kino mokyklos Animacijos katedros studentai, nusprendėme veikti. Visiškai prieštaraujame pastariesiems įvykiams mūsų šalyje. Gėda, kad toks nutarimas buvo priimtas ypač sunkiu pandeminiu laikotarpiu. Konstitucinis teismas priėmė nutarimą, kuris nebeleidžia legaliai nutraukti apsigimusio vaisiaus nėštumo. Daugelį mūsų tai gąsdina, todėl norime išreikšti vienybę dėl pagrįstos priežasties.

Režisieriai: Kasia Adamkiewicz, Weronika Althamer, Marcin Arcimowicz, Julia Benedyktowicz, Ala Błaszczyńska, Klaudia Bochniak, Agnieszka Borowa, Zofia Dąbrowska, Ula Domańska, Asia Dudek, Natalia Durszewicz, Mateusz Frank, Asia Jasińska, Bogna Kowalczyk, Natalia Krawczuk, Beata Krzempek, Anita Kwiatkowska-Naqvi, Marta Magnuska, Kasia Małyszko, Julia Marchowska, Marta Michalik, Weronika Michel, Piotr Milczarek, Maria Nitek, Karina Paciorkowska, Ala Palechowska, Nikodem Płaczek, Zuzia Puszkarz, Yelisaveta Pysmak, Szymon Ruczyński, Marcin Senderowicz, Kuba Siedlecki, Karolina Specht, Zuzanna Stach, Ola Szmida, Zuzanna Szor, Weronika Szyma, Asia Trejter, Marcjanna Urbańska, Pola Włodarczyk, Paulina Ziółkowska, Izumi Yoshida, Bogusz Żelech, Kacha Bińko, Joanna Szlembarska, Maja Minic

Perėja #

Slovakija / 4 min. 52 sek.

Vakaras. Grupelė pėsčiųjų laukia ties sankryžos perėja. Tačiau kai kurie laukė ilgiau nei kiti…

Režisierė: Agáta Bolaňosová

Aš čia #

Lenkija / 15 min. 0 sek.

Senyvo amžiaus vyras rūpinasi paralyžiuota žmona. Nepaisydamas savo amžiaus ir sveikatos problemų jis daro viską, kad palengvintų moters kančias, kurios kasdien darosi vis sunkiau ištveriamos. Jam padeda duktė, kuri mėgina suderinti motinos slaugą su darbu ligoninėje ir šeiminiu gyvenimu. Jų nuomonės apie tinkamą slaugą skiriasi, todėl dažnai kyla konfliktų.

Režisierė: Julia Orlik

Viso, daugiabuti! #

Vengrija / 8 min. 41 sek.

Jauna moteris sužino, kad netrukus turės išsikraustyti iš nuomojamo buto blokiniame name. Po liūdnų šeimininko naujienų ją užplūsta emocijos. Ištryškusi ašara virsta betoniniu monolitu ir nukrenta ant žemės – tuomet atsiveria siurreali daugiabučių kvartalo, kurį ji vadino namais, panorama…

Režisierė: Éva Darabos

Žodžių karas ar pagarbi tyla? #

Slovėnija / 1 min. 54 sek.

Filmas sukurtas edukacinei mokyklų programai. Šioje programoje vaikai iš naujo atranda savo pačių, savo teritorijos istoriją, o šias žinias panaudoja ateityje.

Režisierius: Leo Černic

Skruzdėlynas #

Čekija / 13 min. 10 sek.

Paauglė skruzdėlė darbininkė gyvena mirštančio žmonių pasaulio paribiuose ir nori iš gyvenimo gauti daugiau, nei duoda likimas. Tačiau kai ją išmeta iš skruzdėlyno už netyčia sukeltą gaisrą, ji bijo išorės pasaulio ir trokšta būti priimta atgal. Ji turi suaugti, kad išgelbėtų pasaulį.

Režisierius: Marek Náprstek

Jei pageidaujate sužinoti daugiau apie animaciją, kviečiame užsisakyti mūsų naujienlaiškį (nesiųsime beverčių žinučių).


    AIRPRESS LOADED

    Cached Query Tinklelis? needs refreshing in 93