fbpx

Welcome to Blon

Lorem ipsum proin gravida nibh vel veali quetean sollic lorem quis bibendum nibh vel velit.

Evently

Stay Connected & Follow us

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

September 9-12, 2021 Klaipėda
BLON Animation and Games Festival

↓ Seminarai

Pasinaudok reta galimybe pabendrauti su geriausiais industrijos profesionalais! 

BLON žaidimų kūrimo pranešimai skirti išryškinti bendrus vaizdo žaidimų ir animacijos bruožus. Mūsų svečiai pasakos apie istorijų vystymą, pasaulių formavimą ir meno kūrybą žaidimuose bei kas juos įkvėpė rinktis šį unikalų formatą. Pranešėjai taip pat atskleis animacijos ir žaidimų platinimo subtilybes bei tarptautinio pripažinimo sulaukusių VR patirčių užkulisius. Tikimės, kad jų patirtis ir įžvalgos įkvėps Jus žengti į šį pasaulį, kuriame kiekvienas gali tapti kūrėju. 

Nepraleisk gerų pranešimų ir diskusijų, pasižymėk „Going" Facebook'e

Rėmėjas:

Partneris:

Įtraukti žiūrovą į praeitį su VR (ekskursija po VR parodą)

Rugsėjo 11 16:00–17:00, KKKC Parodų rūmai + Online

Nemokama ekskursija po BLON VR parodą (bus transliuojama internetu) ir virtualus pokalbis su vienu iš autoriu – Javier Garcia-Lajara.

Prieš 16 tūkst. metų grupė žmonių, pasibaigus sunkiam medžioklės sezonui, grįžo žiemoti į savo urvą šiaurės Ispanijoje. Tačiau įėjimas užgriuvo, palikdamas visus jų daiktus, piešinius ir atsiminimus neliestus amžiams.

Iki šiandien.

„Atsiminimai: La Garnos istorijos“ jungia paleolitinį mūsų palikimą ir šių dienų technologijas.

Javieras paaiškins, kaip jie naudojo žaidimo variklius, fotogrametriją ir programavimo techniką, siekdami sukurti senovinį urvą virtualioje realybėje.

Kaip sukurti sėkmingą mažo biudžeto filmą

Rugsėjo 11 17:00–18:00, HOFO Angaras + Online

Thorbjørnas Christoffersenas ir Andersas Mastrupas, remdamiesi filmo „Languotas nindzė“ pavyzdžiu, papasakos, su kokiais kūrybiniais iššūkiais susidūrė kurdami šį filmą ir stengdamiesi neišauginti jo kaštų. Taip pat kaip planuoti, finansuoti ir pagaminti sėkmingą mažo biudžeto filmą.

Ar jau metas politiškai sąmoningiems žaidimams?

Rugsėjo 11 18:00–19:00, HOFO Angaras + Online

Nuo 2014-ųjų Vakarų videožaidimų industrijoje vyksta tam tikras politinis persiskirstymas. Gausėja bandymų kurti žaidimus, skleidžiančius politines žinutes. Pranešime šiandieniai politiniai žaidimai lyginami su praėjusio amžiaus koncepcinio meno pavyzdžiais. Kokios kūrybos priemonės yra efektyvios, kokių galimybių suteikia šis laukas, kokie jo produktai tampa sėkmingi?
Žaidimų industrijos kritikė Marijam Didžgalvytė apžvelgs politikos videožaidimuose tematiką ir įvertins geriausius pavyzdžius, kaip kultūriniai objektai perteikia ideologines sąsajas. Sužinokite, kodėl „Untitled Goose Game“ ar „Eve Online“ yra geresni politikos instrumentai nei garsusis „Papers, Please“.

„Open Mic”

Rugsėjo 11 20:00–22:00, HOFO Angaras

Interaktyvus tinklaveikos vakaras, kurio metu trims minutėms mikrofonas bus įteikiamas visiems, norintiems prisistatyti, pristatyti savo įmones, projektus, idėjas, susirasti bendraminčių ar kolegų.

Lietuvos žaidimų industrijos apžvalga

Rugsėjo 11, 19:00-20:00, HOFO Angaras

„Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija“ kelis pastaruosius mėnesius vykdė Lietuvos žaidimų industrijos tyrimą ir kartu su „Lietuvos inovacijų centru“ paruošė išsamią apžvalgą ir rekomendacijas Lietuvos žaidimų industrijos augimui. Ričardas pasidalins svarbiausiais faktais apie dabartinę situaciją ir idėjomis ateičiai.

Kava su kūrėjais

Rugsėjo 12 9:00–10:00, HOFO Angaras

Jaukus, neformalus pokalbis su lietuvių animacijos kūrėjais apie jų darbus ir animacijos industrijos užkulisius.

Dalyvauja: Eglė Davidavičė, Giedrė Burokaitė, Robertas Nevecka, Vykintas Labanauskas, Antanas Skučas, Laura Jurkaitytė, Rimas Sakalauskas, Ignas Blažys

Augintinio nuotykiai Holivude

Rugsėjo 12 10:00–11:00, HOFO Angaras

Pranešime bus pristatytas šiuo metu vystomas animacinis filmas „Augintinis kandžiojasi”, kuris buvo sumanytas kaip trumpo metro filmas, bet lankantis Holivude ambicijos išaugo iki serialo. Gediminas pasidalys pirminiais eskizais, preprodukcijos etapu, darbu su Kaz Prapuolenis bei pateiks įžvalgų apie bandymą projektą pristatyti JAV televizijos kanalams.

Kaip aš sukūriau AWAY

Rugsėjo 12 11:00–12:00, HOFO Angaras

Gintas Zilbalodis papasakos, kaip sukūrė savo pirmą ilgametražį filmą „Away”, kokias pamokas išmoko ir kokius projektus šiuo metu vysto.

Turiu idėją! Kas toliau?

Rugsėjo 12 12:00–13:30, HOFO Angaras

Diskusijos metu Lietuvos kino centro, Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje „Media” skyriaus, Lietuvos kultūros tarybos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atstovai kalbės apie animacijos ir videožaidimų galimybes Lietuvoje bei kaip finansuoti savo idėją.

Atviras pokalbis apie žaidimų dizainą

Rugsėjo 12 14:30–15:30, HOFO Angaras

Talentingiausi Lietuvos žaidimų dizaineriai dalysis mintimis apie šių dienų žaismą, kūrybos iššūkius ir ieškos atsakymo į amžiną klausimą: ko nori žaidėjas? Provokuojantys klausimai iš žiūrovų ypač laukiami!

Gimęs VR: kaip kurtas „Nuostabus Tu“

Rugsėjo 12 15:30–16:30, HOFO Angaras + Online

James Pollock

„BHD Immersive” kūrinys „Nuostabus Tu“ yra virtualios realybės kelionė į keistą pojūčių (regos, klausos, lytėjimo, skonio ir kvapo) vystymosi pasaulį. „Nuostabus Tu“ yra tavo istorija – kelionė į pirmuosius devynis gyvenimo motinos gimdoje mėnesius.

Ateikite pasiklausyti, kaip dizaineris Jamesas Pollockas kalbės apie iššūkius, su kuriais susidūrė, ir pamokas, kurių išmoko kurdamas kol kas didžiausią BDH VR patirtį. Išgirsite ir apie tai, kaip ji buvo priimta.

Kaip sukūrėme filmą „Heretic”

Rugsėjo 12 17:00–18:00, HOFO Angaras

Dominykas papasakos, kaip jo komanda sukūrė „Heretic” demonstraciją. Apžvelgsime technines demonstracinės versijos detales – nuo specialiųjų efektų iki realistiško žmogaus atvaizdavimo.

„Flying Solo” arba žmogus orkestras

Rugsėjo 12 18:00–19:00, HOFO Angaras

Diskusija, kurioje dalyvaus ypač populiarių žaidimų kūrėjai, kurie savo žaidimus kuria patys vieni. Pokalbio dalyviai atskleis, kodėl pasirinko vienišių kelią, pasidalys kasdienybe, patirtais iššūkiais ir pasiekimais.

Apdovanojimų ceremonija

Rugsėjo 12 19:30–20:30, HOFO Angaras

Tarptautinės konkursinės programos nugalėtojo paskelbimas, Geriausio trumpo metro animacinio filmo apdovanojimą įteiks tarptautinė žiuri. Taip pat Lietuvos animacijos asociacija įteiks specialų apdovanojimą Lietuvos animacijos kūrėjui.

„Let's play!”

Rugsėjo 12 20:30–22:00, HOFO Angaras

Laikas pažaisti ir išsiaiškinti, ar daug žinote apie animaciją bei videožaidimus. Dalyvaukite savarankiškai arba su kolegomis ir įrodykite, kad šią sritį išmanote geriausiai.

Kava su kūrėjais

Rugsėjo 13 10:00–11.30, HOFO Angaras + Online

Jaukus, neformalus pokalbis su konkursinės programos animacijos kūrėjais apie jų darbus ir animacijos industrijos užkulisius. Pokalbis vyks ir bus transliuojamas internetu.

Dalyvauja: Chintis Lundgren, Jon Frickey, Kaspar Jancis, Malte Stein, Elli Vuorinen, Lizete Upīte, Moritz Biene , Piotr Milczarek, Gediminas Skyrius, Pijus Balkaitis, Pijus Čeikauskas ir kiti

Animacijos ABC: gamybos subtilybės Lietuvoje

Rugsėjo 13 11:30–12:30, HOFO Angaras

Kodėl trys minutės animacijos gamybos trunka trejus metus? Animacinių filmų gamyba Lietuvoje. Kuo skiriasi lėlinė ir pieštinė animacijos? Kuo skiriasi iliustratorius nuo animatoriaus? Kas yra stop kadras? Kiek kainuoja pagaminti animacinį filmą?

Jauki diskusija apie animacijos ABC ir gamybos subtilybes su patyrusiomis prodiuserėmis: Agne Adomėne, Marija Razgute ir Giedre Burokaite.

Prieš diskusiją bus rodomi naujausi prodiuserių filmai: „Pieno baras”, „Matilda ir atsarginė galva” bei „Sniego pastogė”.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir sužinokite daugiau apie animaciją ir videožaidimus.


    AIRPRESS LOADED