BLON Vaikams

BLON VAIKAMS programoje gausu išskirtinių, aktualių bei ugdančių filmų. Programa skirta jauniausiems festivalio dalyviams, norintiems pažinti animaciją. Visus filmus lydi papildoma individuali edukacinė programa. BLON VAIKAMS programa skirstoma į dvi pagrindines dalis: mokyklų bei darželių kino seansus ir šeimos kino seansus.

Edukaciniai seansai mokykloms bei darželiams
Edukaciniai seansai mokykloms bei darželiams #

Festivalis BLON atlieka edukacinę misiją, supažindindamas mokyklas bei darželius su išskirtine animacinių filmų programa, įvairiomis animacijos formomis bei aktualiomis temomis. Filmus lydi BLON komandos edukatorių pristatymai bei diskusijos.

Šeimos kino seansai
Šeimos kino seansai #

Savaitgalį BLON kviečia atvykti į kino seansus su visa šeima. Bus ir edukacinių veiklų, kuriose mažieji žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su animacijos istorija, pasigaminti optinių žaisliukų bei pabendrauti su animacijos profesionalais. Bilieto kaina suaugusiems – 5 Eur, vaikams – 4 Eur.

Animacijos personažų paroda Klaipėdos lėlių teatre
Animacijos personažų paroda Klaipėdos lėlių teatre #

Šiais metais pristatome iš veltinio sukurtus fantastiško grožio filmo „Aija, žūžū, meškutėliai“ (rež. Māra Liniņa) veikėjus ir po pasaulį keliaujantį filmo „Veido atpažinimas” (rež. Martinus Klemet) personažą Igor-503, abu šie filmai pristatomi tarptautinėje konkursinėje programoje.

Parodos atidarymas – rugsėjo 8 d. 17.00 val. Susitikimas su kūrėjais – rugsėjo 10 d. 13.00 ir 16.00 val.

Gatvės meno workshopas
Gatvės meno workshopas #

„Blon” festivalio įkvėptas organizuojamas gatvės meno workshopas su iliustratoriumi Pijumi Čeikausku. Jo metu kursite ir ieškosite animacijos gatvės mene. Susipažinsite su Lietuvos ir pasaulio pavyzdžiais ir patys bandysite sukurti trumpą judantį siužetą.

Veiksmas vyksta ARTOJO g. 6 Klaipėda

Užsiėmimą sudaro: TEORIJA (~30 minučių trukmės) Lietuvos ir pasaulio pavyzdžiai, technikų aptarimas, graffiti užkulisiai, procesas ir asmeninės praktikos.

ESKIZAVIMAS (~30 minučių trukmės) pasiruošimas eskizo, pasiruošimas sienos, idėjų lietus.

PRAKTIKA (~2-3 valandų trukmės) flakonų valdymas, bandymas kelių technikų, bei finalinio darbo įgyvendinimas. Procesas dokumentuojamas.

Kaina 30 eurų asmeniui. 15 eurų avansas pervedamas anksčiau įrangos supirkimui.

Jums bus suteikta :

• keturi vienetai dažų flakonėlių, • apsaugos priemonės, • priemonės pasiruošti eskizui, plotas ant sienos.

Amžiaus cenzo nėra

Dėl prastų oro sąlygų galimi užsiėmimų perkėlimai. Apie tai būsite informuoti iš anksto.

Renginio orgnizatorius: www.pijinas.com FB | Pijus Čeikauskas IG | @pidzinas El. p. | pijinas@gmail.com Mob. | +37063094632

Partneris: BLON animacijos ir video žaidimų festivalis.